• info@parsalift.com

  • شماره تماس :۳۰-۲۸ ۷۶ ۶۰ ۸۸

  • ساعت کاری :۸:۳۰ صبح تا ۵ بعدازظهر

معرفی شرکت

  • شرکت طراحی و مهندسی پارسا آسانبر کسری یکی از شرکت های پیشرو در صنعت آسانسور و پله برقی میباشد که با تکیه بر دانش و تجربه ۲۰ ساله مدیران و سهامداران مشغول فعالیت بوده و هرساله شاهد موفقیت و رشد چشمگیری در صنعت آسانسور و پله برقی بوده است. شرکت پارسا آسانبر کسری عضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی ایران و نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش انواع آسانسور و پله برقی شرکت KLEEMAN S.A از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۵ میلادی بوده و ده ها پروژه اجرایی را با محصولات شرکت KLEEMAN ارائه نموده است. این شرکت پس از رفع تحریم ها و به منظور ارائه محصولات با کیفیت اروپایی به مشتریان و همراهان همیشگی خود اقدام به مذاکرات متعدد با کمپانیهای تراز اول دنیا نمود و پس از رایزنیهای فراوان در سال ۲۰۱۶ موفق به اخذ نمایندگی از کمپانی معظم WITTUR جهت ارائه آسانسورهای پکیج گردید و در حال حاضر پروژه هایی را با این برند معتبر آلمانی در دست اجرا دارد. شرکت پارسا آسانبر کسری همچنین از سال ۲۰۰۵ میلادی نمایندگی انحصاری محصولات شرکت KOYO چین را در زمینه انواع آسانسور، پله برقی و راهروهای متحرک در اختیار داشته و صد ها دستگاه پله برقی را با این برند در سطح کشور نصب و راه اندازی نموده است.
  • این شرکت با تاکید بر اهمیت تحقیق و توسعه بعنوان محور اصلی دستیابی به اهداف خودکفایی و بهبود کیفیت محصولات خود و انطباق حداکثری با استانداردهای جهانی از جمله EN 81 اقدام به گسترش زمینه فعالیت ها به تولید و تجهیز مجموعه به امکانات پیشرفته ساخت نموده و در سال ۹۵ با بهره گیری از این امکانات و تکیه بر مهارت نیروی انسانی متخصص در زمینه تولید قطعات مختلف آسانسور فعالیت خود را آغاز نموده است.
  • ضمن اینکه با برگزاری دوره های آموزشی مستمر جهت ارتقاء دانش فنی کارشناسان خود همچنین استفاده از سوپروایزرهای فنی کمپانی های مادر در زمینه نصب، راه اندازی و نگهداری، تلاش می کند بهترین خدمات را به مشتریان ارائه نماید.

ارتباط با ما

آدرس :

تهران ، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، خیابان ۵۴، پلاک ۱۰، واحد ۱۷

شماره تماس :

۲۸-۳۰ ۷۶ ۶۰ ۸۸

فکس:

۵۳ ۴۳ ۰۴ ۸۸

آدرس ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نقشه گوگل

MAP